Kullanım için talimatlar Varydex

Kullanım Varydex için talimatlar, kremin nasıl kullanılacağı

Varydex kremi karmaşık bir etkiye sahiptir ve varislerin gözle görülür semptomlarını yatıştırır. İyileştirme etkisinin süreci adım adım ilerlemektedir:

Varisli damar kremi nasıl doğru uygulanır
  1. Vasküler kapakçıkların normal fonksiyonunun restorasyonu. Varisli damarların gelişimi, damarların anormal daralmasından kaynaklanır ve bu da kan pıhtılarının oluşumuna yol açar. Temel olarak kan dolaşımı aşağıdan yukarıya, bacaklardan göğse doğru hareket eder. Tıkanıklıkla kanın çoğu alt ekstremitelerde kalır.
  2. Varydex krem vasküler kapakçıkları güçlendirir, kan akışını normalleştirir ve kan damarlarına besin sağlar.
  3. Damar duvarlarının yapısının güçlendirilmesi. Damar hastalıkları ile kan damarlarının iç tabakasının hücreleri zayıflar, duvarlar incelir. Kremin bileşenleri endotel tabakasını güçlendirir ve damarları daha stabil ve elastik hale getirir. Kremin damar duvarları üzerinde olumlu bir etkisi vardır.
  4. Acı ve rahatsızlığı ortadan kaldırın. Kan ve trombotik pıhtıların durgunlaştığı şiş ve iltihaplı damarlar rahatsızlığa neden olur ve yaşam kalitesini bozar. Krem, uzun süreli olumlu etkileri olan ağrının sebebine etki etmekle kalmaz, aynı zamanda cildi soğutan mentol yardımı ile hızlı bir rahatlama sağlar.

Tedavi süresi 28 gündür. Günde 1-2 defa, tercihen sabah ve akşam yatmadan önce kullanılmalıdır. En iyi sonuçlar tam tedavi süreci ile elde edilir.

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Varydex krem, varis bulgularının varlığında kullanım için endikedir. Hazırlık, yan etkilere neden olmayan ve vücut tarafından iyi tolere edilen doğal bileşenler içerir. Kontrendikasyonlar, ilacın bileşenlerine aşırı duyarlılıktır. İlacın hamilelik sırasında kullanımına ancak bir doktora danışıldıktan sonra başlanmalıdır. Varydex, Kıbrıs'ta bir laboratuvar ortamında klinik deneylerin tüm aşamalarını geçmiştir.